Послуги

Папір кaртон

Зателефонуйте Нам!
+38 067 112 89 00

Приймаємо макулатуру на переробку

Книги, зошити, брошури, картонні коробки. З часом значна кількість виробів з паперу та картону стає непотрібною й накопичується вдома або на великих підприємствах, установах. Вдале рішення здати паперово-картонну продукцію на вторинну переробку. 

Компанія Ecoplanet пропонує послуги з прийому макулатури за вигідними цінами. Ви не тільки очистите простір від сміття, але й збережете цінний природний ресурс деревину. Адже з у процесі вторинної переробки паперу отримують целюлозу і повторно використовують її на виробництві.

Яку макулатуру можна здавати на переробку

Існує велика кількість видів картонно-паперової продукції. Кожен має відмінні властивості, склад, міцність та якість. Це впливає на цінність волокна, а також сировину, яку отримають у процесі рециркуляції. 

Усі паперові вироби поділяються на 3 категорії:

  • Категорія «А» — макулатура високої якості (зошити, книги, паперові пакети і білий папір для друку);
  • Категорія «Б» — картонно-паперові відходи середньої якості. Сюди відносять картон і поліграфічну продукцію (журнали, листівки, брошури, буклети, гофрокартон, книги без палітурок або обкладинок);
  • Категорія «В» — вторинна сировина низької якості (газети, кольоровий картон, картонні упаковки з покриттям).

Не підлягають переробці касові чеки, обгортки від цукерок, санітарно-гігієнічний папір (використані серветки й рушники), упаковка з-під їжі та інші. Ви завжди можете зв’язатися з нашим менеджером телефоном, уточнити всі деталі щодо прийому макулатури й замовити послугу.

Навіщо здавати макулатуру на переробку?

Переробити макулатуру значно економніше, ніж створити новий паперовий виріб. Вторинна переробка паперово-картонної продукції допомагає:

  • економити споживання електроенергії для вироблення нової сировини;
  • зберігати лісові насадження;
  • знизити рівень забруднення навколишнього середовища.

Значну частину матеріалів із переробленої макулатури використовують у будівельній сфері. Оброблена паперова сировина йде для виготовлення теплоізоляційної вати, матеріалів для покрівлі, оздоблювальних елементів.

Основна маса паперу й картону спрямовується на виготовлення пакувальних матеріалів та картонних виробів. Можна зустріти також книжкові палітурки з переробленої макулатури, туалетний папір, лотки для яєць, паперові рушники тощо. Це не тільки екологічно, але й вигідно, адже значною мірою впливає на ціну товарів із вторсировини.

Де можна здати макулатуру?

Компанія Ecoplanet має пункти прийому паперу й картону у багатьох містах України. Повний перелік з адресами й графіками роботи можна переглянути в окремому розділі на сайті. Віддайте паперове сміття на переробку та отримайте приємний бонус у вигляді оплати. Ви можете здати макулатуру за ціною від 3 грн за кілограм. Вартість вторсировини залежить не тільки від ваги, а й від типу паперово-картонних виробів та їх якості. 

Паперові відходи повинні бути без металевих, пластикових або текстильних елементів. Треба прибрати скріпки, плівки, скотч та ін. Папір та картон мають бути сухими й не забрудненими. Всю макулатуру необідно скласти у стопку й максимально спресувати, а потім перев’язати для кращої фіксації.

Звертайтеся до компанії Ecoplanet, здавайте макулатуру на переробку й ставайте частиною свідомих людей, які турбуються про довкілля.

Залиште свої контактні дані, якщо бажаєте співпрацювати з нами.

ПослугаЦіни, в грн
Макулатуравід 3.00 грн/кг
Плівкавід 10.00 грн/кг
Алюмінієва банка17.00 грн/кг
ПЕТ пляшка5.00 грн/кг
Пляшкавід 0.50-2.00 грн
*остаточні ціни уточняйте телефоном
Інші послуги

Сировина яку закуповуємо

*остаточні ціни уточнюйте телефоном

Зв'язатись з нами