Послуги

Склотара

Зателефонуйте Нам!
+38 067 112 89 00

Прийом склотари в Україні

З часом суспільство стає все більш усвідомленим та небайдужим до питань захисту довкілля. Один зі способів бути екологічно відповідальним – це правильно утилізувати відходи, зокрема скляну тару. У природному середовищі скло може розкладатися протягом багатьох років. Тому його переробка є більш екологічною альтернативою. 

Компанія Ecoplanet активно розвивається в Україні та забезпечує якісні послуги з прийому склотари та битого скла. Наша мета – допомогти зменшити кількість відходів, що потрапляють на сміттєзвалища, і забезпечити їх повторне використання на виробництві. 

Які різновиди склотари можна здавати?

Склобій поділяють на категорії, залежно від кольору та походження:

 • БС – безбарвний;
 • ПСТ – напівбілий тарний;
 • ПСЛ – напівбілий листовий;
 • ЗС – зелений;
 • КС – коричневий.

Бари, ресторани, кав’ярні та інші заклади, що мають значну кількість склотари, можуть отримати суттєву вигоду від здачі цієї вторсировини. Ми відкриті до співпраці з екологічно відповідальним бізнесом, тому можна замовити послуги з прийому склотари за номером телефону, вказаним на сайті. Адже окрім заробітку, здача вторсировини на переробку – це значний внесок у збереження природних ресурсів. 

 

Побутові споживачі можуть збирати наявну склотару також і вдома. Скляні пляшки та банки можна компактно складати на балконі або в підсобних приміщеннях. А коли їх кількість буде достатньою, необхідно звернутися до найближчого пункту прийому склотари. Від обсягу та якості вторсировини залежатиме її вартість.

Як підготувати склотару до здачі?

Перед тим, як передати сировину до пункту прийому склотари, необхідно виконати деякі підготовчі заходи:

 • Посортувати склобій за типом і кольором. Прозоре скло вважається більш високовартісним, аніж кольорове, тому їх необхідно розділяти.
 • Очистити тару від забруднень та сміття, прибрати етикетки й сліди клею.
 • Висушити, якщо матеріал вологий. Склотара має бути сухою й чистою зсередини та зовні. 

Користь від утилізації склотари

Скло – це такий матеріал, який легко піддається повторній переробці та не створює додаткових відходів або побічних продуктів. Тому вторинна переробка склотари має ряд вагомих переваг:

 • допомагає скоротити енергетичні витрати на виробництві;
 • скло можна переробляти нескінченну кількість разів, тому це дозволяє економити природну сировину (пісок, соду, вапно);
 • знижує собівартість продукції, що отримується;
 • сприяє збереженню навколишнього середовища (бите скло на сміттєзвалищі або залишене в лісі може поранити тварин, птахів, чи навіть викликати пожежу);
 • переробка скла можлива, навіть якщо сировина розбита або деформована.

Здати склотару в Україні вигідно

Компанія Ecoplanet пропонує послуги з прийому склотари та битого скла за ціною на рівні ринкових. Це дозволяє нашим клієнтам екологічно утилізувати відходи та отримувати додатковий прибуток.

Маєте непотрібні скляні пляшки, банки та зацікавлені в їх екологічній переробці? Зв’яжіться з нашим менеджером та дізнайтесь більше про умови, а також актуальні ціни. Перегляньте адреси та графіки роботи в окремому розділі сайту.

Скляна тара є одним з найбільш популярних видів упаковки для напоїв, їжі та інших продуктів. Після використання, скляна тара може стати джерелом забруднення довкілля. Щоб зменшити негативний вплив на довкілля, скляна тара може бути перероблена.

Переробка скляної тари допомагає зменшити кількість відходів, що потрапляють на смітники, а також зменшує енерговитрати на виробництво нових матеріалів. Перероблені скляні тари можуть бути використані для виробництва нових продуктів, таких як нові скляні вироби, фарфор, кераміка та інші вироби.

Щоб переробити скляну тару, її потрібно здати на збір переробки. Зазвичай це можна зробити на спеціальних пунктах збору, які знаходяться у багатьох містах. Скляну тару можна здавати окремо від інших відходів або відносити їх до пункту збору комунального сміття.

Збір та переробка скляної тари є важливою складовою екологічного розвитку нашого суспільства. Це допомагає зменшити відходи, заощадити ресурси та зберегти природне середовище для наступних поколінь.

Залиште свої контактні дані, якщо бажаєте співпрацювати з нами.

ПослугаЦіни, в грн
Макулатуравід 3.00 грн/кг
Плівкавід 10.00 грн/кг
Алюмінієва банка17.00 грн/кг
ПЕТ пляшка5.00 грн/кг
Пляшкавід 0.50-2.00 грн
*остаточні ціни уточняйте телефоном
Інші послуги

Сировина яку закуповуємо

*остаточні ціни уточнюйте телефоном

Зв'язатись з нами