Послуги

Плівка

Зателефонуйте Нам!
+38 067 112 89 00

Прийом плівки на вторинну переробку 

Компанія Ecoplanet допомагає розв’язувати проблему утилізації вторсировини в Україні. Ми надаємо послуги з прийому плівки у Львові та інших містах за конкурентними цінами.

Поліетиленова плівка широко використовується на різних підприємствах і в побуті. Завдяки своїй міцності й еластичності вона стала одним із найпопулярніших пакувальних матеріалів. Плівка дозволяє компактно й безпечно запаковувати продукцію в магазинах та супермаркетах, перевозити габаритні й крихкі вантажі транспортом та захищати речі від пошкоджень ззовні. Проте цей матеріал придатний до використання лише один раз. У зв’язку з такою популярністю протягом року в Україні накопичуються тисячі тонн поліетилену. На щастя, плівку можливо переробити повторно. 

Прийом плівки Львів: ціна та умови прийому 

Для того, щоб поліетилен розклався на сміттєзвалищі, потрібні сотні років. У процесі розкладання цей матеріал виділяє небезпечні речовини у ґрунт і воду.  А якщо його залишити у природному середовищі, то це становитиме загрозу для тварин, птахів та може спричинити пожежу в екосистемах. Тому повторна переробка поліетиленової плівки має велике значення для екології та майбутнього нашої планети.

Яку плівку можна здати на повторну переробку

Ми приймаємо плівку у великих підприємств та з приватних домогосподарств. Перед здачею вторсировини варто правильно підготувати її:

  • очистити від забруднень (жиру, продуктів харчування, землі, фарби, масла);
  • плівка обов’язково має бути сухою та без яскраво вираженого запаху;
  • спресувати матеріали та компактно скласти.

Зверніться до менеджера нашої компанії за телефоном та уточніть деталі щодо ціни й умов прийому поліетилену. Ціна за кілограм сировини становить від 10 грн, залежно від типу, стану й об’єму відходів.

Переваги вторинної переробки плівки

Якщо ви використовуєте плівку у великих об’ємах та передаєте вторинну сировину на повторну переробку, ви допомагаєте зберегти екологію та майбутнє нашої планети. Цей процес має ряд позитивних переваг, екологічних та економічних: 

  1. забезпечує збереження природних ресурсів, оскільки поліетилен може бути використаний знову;
  2. допомагає зменшити використання енергії під час виробництва;
  3. дозволяє скоротити кількість викидів шкідливих речовин в атмосферу. 

Загалом екологічна ініціатива великих підприємств та окремих особистостей може стати позитивним прикладом для інших. Це демонструє соціальну відповідальність та бажання змінювати світ на краще.

Здати плівку Львів 

Компанія Ecoplanet має пункти прийому вторсировини у багатьох містах України. Наші послуги будуть актуальними для вас, якщо ви проживаєте або маєте бізнес у Львівській, Закарпатській, Тернопільській, Івано-Франківській, Волинській, Рівненській, Хмельницькій, Чернівецькій областях. Детальну інформацію про адреси й графіки роботи ми розмістили в окремому розділі для більшої зручності. Ви можете замовити послуги з прийому плівки за номером телефону, що вказаний на сайті.

Звертайтеся до нашої компанії, здавайте вторсировину на переробку й ставайте частиною свідомих людей, які турбуються про довкілля.

Залиште свої контактні дані, якщо бажаєте співпрацювати з нами.

ПослугаЦіни, в грн
Макулатуравід 3.00 грн/кг
Плівкавід 10.00 грн/кг
Алюмінієва банка17.00 грн/кг
ПЕТ пляшка5.00 грн/кг
Пляшкавід 0.50-2.00 грн
*остаточні ціни уточняйте телефоном
Інші послуги

Сировина яку закуповуємо

*остаточні ціни уточнюйте телефоном

Зв'язатись з нами